Çin'de yapılan AOI lazer 1310 catv Optik Verici/fiber optik verici ile SNMP RTX328

Derecelendirme 

Yeni ürün

Stokta var

1 öğeler

₺1 972.76

Etiketler: Ucuz Çin'de yapılan AOI lazer 1310 catv Optik Verici/fiber optik verici ile SNMP RTX328, Yüksek Kalite Çin'de yapılan AOI lazer 1310 catv Optik Verici/fiber optik verici ile SNMP RTX328, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Ucuz Çin'de yapılan AOI lazer 1310 catv Optik Verici/fiber optik verici ile SNMP RTX328, Satın Kalite Fiber Optik Ekipmanları doğrudan Çin Tedarikçilerden: Çin'de yapılan AOI lazer 1310 catv Optik Verici/fiber optik verici ile SNMP RTX328


1310nm CATV Lazer Optik Verici
ürün açıklaması
R TX 300 serisi 1310nm optik verici ünlü marka yüksek doğrusallık DFB lazer benimser, ve inşa-mükemmel öncesi bozulma ayar devresi. dahili mikro-işlemci yazılım lazer izleme gibi birçok fonksiyonları vardır, numara ekranı, sorun alarm ve on-line yönetimi. kez çalışma parametre lazer sabit aralık dışında, bir kırmızı ışık olacak glistening için alarm.
özellikler
bu makinenin verici modülleri ithal benimsenmesi DFB lazer (birkaç marka seçeneği).
dahili RF sürüş amplifikatör ve kontrol devresi bu makinenin en iyi CNR sağlayabilirsiniz. mükemmel ve istikrarlı devre termoelektrik soğutma cihazı optik güç çıkışı ve kontrol devresi lazer modülü kullanıcı sağlamak için en iyi kalite ve istikrarlı çalışma uzun bir süre.
dahili mikro-işlemci yazılım lazer izleme gibi birçok fonksiyonları vardır, numara ekranı, sorun alarm ve on-line yönetimi. kez çalışma parametre lazer sabit aralık dışında, bir kırmızı ışık olacak glistening için alarm.
RS-232, standart konnektör hattı üzerinde yönetmek mümkün olduğunu yapar ve başka bir yerde monitör.
19 makine benimser? standart raf ve gelen gerilim ile çalışabilir 110 V 254 V için.
parametreler
parametre
üniteleri
Typica l
optik Dalgaboyu
nm
1290 ~ 1310
Fiber Bağlayıcı
FC/APC , SC/APC , SC/UPC (Müşteri tarafından Seçilen)
çalışma Bant Genişliği
MHz
45 ~ 860
kanallar
CH
PAL-D 59
CNR
dB
51
CTB
dB
? -65
CSO
dB
? -60
RF Giriş Seviyesi
dB ? V
ön-distorsiyon ile değil
78 ± 5
ön-distorsiyon ile
83 ± 5
bant Unflatness
dB
? 0.75
güç Tüketimi
W
? 30
güç Gerilim
V
220 V (110 ~ 254)
çalışma Tem
°C
0 ~ 45
şartname
19 " × 15 " × 1.75 "

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 54cm x 52cm x 13cm (21.26in x 20.47in x 5.12in)
Model Numarası RTX328
Marka Adı RUIDIANRCVR
wavelength 1310nm
Frequency 45-860MHz
with or without SNMP with
single power or dual power supply dual power supply
output power 28mW
laser AOI laser

İlgili ürünler

0 Değerlendirmeler

inno görünüm 5 çekirdek-hizalama fusion spliceraçıklamaları:görünüm 5, bir çekirdek-hizalama dünyanın en yüksek fiber splicer görüntü büyütme oranı, piyas...

₺15 248.40
0 Değerlendirmeler

uyumlu ptd4061-4c43 (+) neophotonics dwdm 1542.94nm optik sfp6com dwdm sfp transceiver sergiler mükemmel dalgaboyu istikrar, 100 ghz kanal çalışmasını des...

₺1 107.42
0 Değerlendirmeler

fiber optik akıllı temizleyici kalem sc/fc/st 2.5mm fiber optik temizleme aracıilk, optik bağlayıcı yüksük temizleme gerekliliği fiber optik haberleşme iç...

₺495.57
1 Değerlendirmeler

kral dürüst 5 km fiber optik görsel hata dedektörü kalem dışarı pw: > 1 mw

₺209.67
0 Değerlendirmeler

Smf modülü 1.25g 1550nm 80 km vericiler uyumlu forcisco glc-zx-sm ürün açıklaması özellikleri: 2.125 gb/s çift yönlü veri bağlantıları kadar sıcak...

₺200.44
0 Değerlendirmeler

uyumlu force10 gp-10gsfp-40km-w42 dwdm 10g lc konnektörü 1543.73nm ddm smf 40 km ulaşmak modülü 6com sfp + er dwdm 10gbase-er alıcı-verici için tasarlanmı...

₺1 690.67
0 Değerlendirmeler

10g 1270nm/1330nm 20 km bidi sfp + lc alıcı-verici10g çift yönlü bidi sfp + alıcı-verici için tasarlanmıştır 10g seri optik veri iletişimi kullanarak ieee 802...

₺1 829.81
0 Değerlendirmeler

Huawei hg8311m tek 1ge ethernet portu epon terminali ftth onu, beyaz renk, son sürümü, ingilizce arayüzü huawei hg 8311 m (ingilizce versiyonu ab adaptörü) özell...

₺991.15
0 Değerlendirmeler

10g 1270/1330nm mokrotik 60 km sfp + bidi sfp + ile uyumluürün açıklamasısfp + bidi-10g-1270/1330nm-60km-ddm sıcak takılabilir olduğunu 3.3 v küçük form f...

₺1 582.02
0 Değerlendirmeler

5 adet/grup yeni ürün kaliteli e2000/upc kadın fc/pc erkek hibrid fiber optik adaptör tekli simplexmiktar: 5 adet/grupücretsiz kargo worldwide çin post ai...

₺548.94
0 Değerlendirmeler

fiber optik multimetre ücretsiz nakliye  sağlar yüksek hassasiyetli optik multimetre. fhm2 serisi optik multimetre entegre stabil lazer lazer kaynağı ve has...

₺760.51
0 Değerlendirmeler

Orijinal huawei huawei dslam için kontrol kurulu ccuc ma5616orada iki farklı ana kontrol kurulu, ccub ve ccud, ccuc, ccue ..fiyat sadece referans için. daha f...

₺720.49
0 Değerlendirmeler

profesyonel üreticisi, kalite garantili, emin ile satın.fttx fiber optik splitter önemli bir bileşenidir/fttp/ftth/pon, ve bu kullanılan co sinyali dağıtmak i...

₺507.01
0 Değerlendirmeler

10g 1550nm 40 km xfp optik alıcı-verici çift lc konnektörleri ve ddm fonksiyonu ile, dökümhane sistemi ile uyumlu.ürün özelliklerisıcak-takılabilir xfp ay...

₺916.62
0 Değerlendirmeler

             paket: 1 adet optik güç ölçer tld6070b + 1 adet optik lazer kaynağı tld7002a + 1 adet sc adaptörü için optik güç ölçer + optik güç öl...

₺716.60
0 Değerlendirmeler

Bağlayıcı     ftth sc/upc sm fiber optik saha montaj hızlı bağlayıcıözellikleri:1. easily yüklü.2. hızlı montaj sc konektörü hızlı ve kolay sağlayabili...

₺914.90
6 Değerlendirmeler

8 1 ftth fiber optik alet kiti ile fc-6s fiber cleaver ve çift port miller tel stripper 5 mw arıza dedektörben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağl...

₺144.86
0 Değerlendirmeler

uyumlu zyxel sfp-lx-10-d 1.25g 10 km smf fiber optik sfp transceiversfp alıcı-vericiler yüksek performans, destekleyen maliyetli modülleri 1.25 gbps/1.0625 g...

₺56.04
0 Değerlendirmeler

Komshine qx50-m 850/1300nm, 21/19db, mm otdr fttx ağı için metre dedektörü * renk ekran dokunmatik ekran ile *fedex express üzerinden 24 saat içinde * gemil...

₺8 196.01